Off the leash

Off the Leash je dobrodružná značka, která kombinuje kombinuje výrobu oděvů a doplňků určená pro odvážné duše ve světě skateboardingu, surfování a snowboardingu a prací freelancerů po celém světě. Jde o platformu a značku pro tu, kteří se nechtějí vázat na jedno místo. Vznikla z vášně pro neomezenou exploraci a závazku k udržitelnosti, Off the Leash vtěluje ducha dobrodružství v každém designu a produktu.

Proces vzniku: Cesta značky Off the Leash začala vizí spojit komunitu lidí se společným životním cílem. Pomáhat jim v jejich cestě za jejich vysněným životem na cestách. Off the leash kombinuje pracovní platformu, cestovatelský blog, virtuální komunitu a v neposlední řadě i kolekci lifestylových produktů a sportovního oblečení.

Připojte se k nám, když se ponoříme do kreativní cesty, která z Off the Leash dělá nejen značku, ale hnutí.

TATAMY 10 - THE BEATDOWN - Klíčový vizuál

Pokud jste někdy freelancovali na cestách, řešíte vždy několik věcí. Dostatek práce a pracovních příležitostí, ubytování, kam vyrazit za zážitky, a v neposlední řadě a spolehlivé a krásné věci a vybavení (protože to dobře na fotkách na Instagramu :)). Krom toho je tu ale také problém komunity. Ne vždy jde všechno lehce a je dobré mít podporu od dalších lidí se stejným životním stylem, jako máte vy. Off the leash chce jako značka řešit všechny tyto problémy.

Tatamy 9 mockupTatamy 9 mockup  mobileTatamy 9 mockup  mobile

Všechny krásné věci, ale něco stojí a je na ně potřeba vydělat. Proto byl pro OTL důležitý i web a design celé platformy, která podporuje freelance cestovatelský životní styl. Na platformě nejen hledáte práci a máte komunitu skupin s určitým zaměřením (např. pricing, vyjednávání s klienty, předělávky vašeho mobilního příbytku apod.), ale můžete si i domlouvat výlety, inspirovat se na blogu, nebo nakupovat cool vybavení.

TATAMY 10 - THE BEATDOWN - Klíčový vizuál