Doporučení

Mé práce si můžete prohlédnout v případových studiích v portfoliu, případně na mém Instagramu. Přidávám každopádně několik doporučení jak od svých českých, tak zahraničních klientů. Doporučení nejsou sepsaná na koleni. Můžete si je dohledat a přečíst na mém LinkedInu :).

Jakub Farář

Cofounder of TATAMY BJJ

Mirek nám pomohl dát dohromady solidní grafickou identitu pro naše turnaje. Od základního konceptu až po exekuci jednotlivých postů. Vždy jsme se byli dobře schopní dohodnout jak na termínech, tak na ceně a díky tomu jsme se mohli v klidu soustředit na rozvoj businessu.

Richard Andrš

Spoluzakladatel a šéftrenér Choketopus BJJ v Praze

Mirek nám pomáhal s širokou řadou věcí od návrhů loga, přes návrhy několika kolekcí oblečení, až po velký mural art v prostoru našeho klubu. V současnosti pracuje na propagaci a přípravu vizuálů pro náš Pražský turnaj. S Mirkem se nám vždy spolupracovalo dobře a dostali jsme se k super výsledkům.

Chris Cowles

Founder of Blocknify

We hired Mirek to create a brand identity and to redesign our UX identity across multiple apps and our website. He managed the process from start to finish by talking with developers, managing QA, and working through problems as they came about. He made a point to ask questions, always thought about the user, and followed through with his deadlines. Mirek is very creative, creates excellent work, and he is a pleasure to work with.

Dough Stoggart

Founder & CEO of bike.rent

Miroslav (or Mirek!) was great to work with over a 2-3 year period of our product development. He helped take our (initially) very rough product and move it up a level in terms of design. Mirek is a very good communicator and often would share several creative solutions for our team to select the most appropriate. Very professional and always timely and courteous. Highly recommend.