CIMEX group
prezentační balíček

Grafický design

O projektu
CIMEX je velkou investiční společností s nemovitostmi jak v České republice, tak v zahraničí.

Zadání
Cílem bylo vytvořit úvodní Powerpoint balík, který by firma mohla používat jako přehled svých činností pro své klienty a partnery, případně při jednání o nových investicích. Kvůli tomu, že se většina vyjednávání děla s investory v Americe, chtěl CIMEX vytvořit moderní a minimalistickou šablonu. Hlavním problémem jejich stávající obchodní nabídky bylo zahlcující množství textu a informací, ve kterém se velice šptně člověk orientoval. Lidé raději obsah přeskakovali, než aby ho četli.

Řešení
Drželi jsme se při navrhování pravidla "jedna informace na stránku", kde to jen bylo možné. Prezentaci jsem upravil tak, aby volně plynula a dobře se v ní orientovalo. Pro klienta je teď možné volně vyjmout nebo přidat jednotlivé části, pokud chtějí prezentaci více podrobnou.

Vytvořil jsme alespoň 3 různé úrovně informací + oddělující slidy, abychom měli jak separovat jednotlivé části a dát čtenáři pauzu v jinak nabitém prezentačním balíčku. Použil jsem písmo ve přehnané velikosti a s více dynamickou kompozicí.